محصولات این گروه محصولات این گروه محصولات این گروه

یو پی اس های رکمونت mbi

یو پی اس های رکمونت همانطور که از نامشان پیداست، دارای قابلیت استفاده در رک می باشند. رک های سرور و رکهای ۱۹ اینچ استاندارد که در مراکز داده و دیتا سنتر ها کاربرد دارند از جمله مواردی هستند که یو پی اس رکمونت کاربرد فراوان دارد.

همانطور که میدانیم بحث امنیت در دیتا سنتر ها و سرور ها یکی از مهمترین مفاهیم می باشد. این امنیت دو معنا دارد.

  • امنیت در مقابل خطرات ناشی از نفوذ و ورود غیر مجاز که خود به دو صورت فیزیکی (در دسترس بودن سرور) و از راه دور  یا هک کردن (نرم افزاری) صورت میگیرد.

  • امینیت در مقابل آسیب ها و خطرات ناشی از خرابی سیستم که خود شامل بکاپ داشتن دائم از سرور و گاهی موازی کردن سرور ها صورت میگیرد.

  • امنیت در مقابل نوسانات برق و نیز قطع یک یک باره سرور یا سیستم و گاهی هستند سرور هایی که نباید به هیچ وجه خاموشی داشته باشند.

یو پی اس رکمونت در واقع عمل سوم را انجام میدهد که شاید مهمترین و عادی ترین خطری باشد که سیستم ها را به صورت روزانه تهدید میکند.

یو پی اس رکمونت

یو پی اس رکمونت ۱۰۰۰ الی ۳۰۰۰ ولت آمپر

یو پی اس های رکمونت mbi با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی ساخت، طراحی زیبا، ساختاری کاربر پسند، میتوانند نیاز شبکه های محلی کامپیوتری و سرور های محلی را به خوبی بر طرف نموده و امنیت و دقت را در حفظ سیستم های شما به کار بگیرند.

نکته مهم در مورد این سری دستگاه های یوپی اس عمر بالا، خرابی بسیار پایین، عملکردی مناسب و کاربری راحت می باشد.

یوپی اس رکمونت تجهیزات شبکه

یوپی اس رکمونت تجهیزات شبکه

این یوپی اس ها قابلیت استفاده به صورت استند (خارج از رک به صورت ایستاده را نیز دارند) و میتوانند پوشش مناسبی در طرح توسعه سازان و مرکز مشتریان ایجاد نمایند.

کابینت باتری رکمونت

کابینت باتری رکمونت